Mr. Gana Cisse (Director of Partnerships, Ministry of Youth) başkanlığındaki bir heyet Mr. İbrahima Traore (First Secretary, Senegal Consulate) ile birlikte Ankara ofisimizi ziyaret etti  

Senegal Heyeti Ankara’da


Pakistan’ın başkenti ziyaret ederek Mediatain CEO’su Pervez Ehsan’la görüştük. Beraber katıldığımız toplantılar sonucu gelişen Pakistan’da mevcut ve gelecek imkanları görerek işbirliği yapma kararı aldık.

iF Islamabad’da

Orhan Karadoğan Lübnan’ı ziyaret ederek Telepaty Başkanı Hatem Osman ile işbirliği imkanlarını görüştü.

Lübnan Ziyareti


Bükreş’te Ahmet Hamdi Demirel ile birlikte.

BükreşKaraçi’yi ziyaret ederek Diebold distribütörü Touchpoint ile el sıkıştık. Touchpoint ile bankalara sunmayı düşündüğümüz hizmetlerle ilgili işbirliği yapacağız.

Karaçi


İran ambargosu kalkıp uluslararası sisteme entegre olma çabaları devam ederken iF de İran’ı ziyaret ederek Türk IT sektörünü tanıtmaya başladı. Samix ile anlaşarak özellikle bankacılık alanında İran’ın bankacılık sisteminin gelişimine katkıda bulunmayı planlıyoruz.

İran Ziyareti


Orhan Karadoğan Fas’ı ziyaret ederek Navitas Consuting’den Omar Filali ile anlaştı. Omar Gabon ve Senegal’i de kapsayan bölgede IT projelerini takip edecek.

iF Fas’taAlhamrani CEO’su Tariq Abdat ile Başkan Yardımcısı Husam Yaghi İstanbul’daydılar. 16 şirketin yaptığı sunumları izleyen misafirler Türk IT sektörünün ulaşmış olduğu sonuçtan etkilendiklerini belirttiler. BTHaber’e de röportaj veren misafirler 3 günlük ziyaretin ardından Cidde’ye döndüler.

Alhamrani İstanbul’da